16 C
Tirana
Tuesday, February 18, 2020
Home Tags Xperia

Tag: Xperia

Konfirmohet, Xperia XZ1 vjen me Android Oreo

Sony mbetet besnik ndaj ciklit të saj gjysmëvjeçar me smartfonë dhe ka prezantuar modele të reja të saj të cilësisë lartë në IFA. Asgjë...

Sailfish programi i ri për Xperia do të kushtojë 49.90 euro

Siç mund ta dini, Jolla dhe Sony kanë arritur partneritetin për të sjellë sistemin Sailfish në pajisjet Xperia. Një lajm lidhur me përparimin e këtij...

Xperia fiton çmimin si telefoni më i mirë i 2016

Ishte një garë e fortë, mirëpo Sony Xperia XZ Premium fitoi në fund. Galaxy S8 morri votat fillestare, mirëpo më vonë Sony fitoi vota...

Lançohet zyrtarisht Xperia i ri

Sot “Sony” zbuloi një telefon të ri të quajtur Xperia L1. Është një produkt i rangut të mesëm, që do të thotë se nuk...

Sony Xperia XA1 vjen në Europë. Zbuloni datën.

Sony prezantoi telefonin Xperia XA1 muajin e kaluar në kongresin botëror të telefonave në Barcelonë, kompania japoneze kishte njoftuar se telefoni do të dalë...

MOST POPULAR

LIFESTYLE