16 C
Tirana
Tuesday, February 18, 2020
Home Tags Xbox One

Tag: Xbox One

Xbox One i ri nuk do të ketë disk

Do të kushtojë 250 dollarë – 50 dollarë më lirë se modeli aktual të cilit i vendoset disketa, ndërsa do të ketë të instaluara...

10 dollarë – 100 lojëra në Xbox – Jo keq si...

Këtë pranverë vjen “XBox One”, “Xbox Games Pass”, dhe gjigandët e “Windows 10”, “Microsoft” do të sjellin mundësinë për të patur qasje në mbi...

Microsoft rrit ndjeshëm performancën e Xbox One

Nuk është vetëm sistemi i operimit “Windows 10” ai i cili do të marrë përditësime në versionin e saj të ri në shumë element...

MOST POPULAR

LIFESTYLE