6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Vivo

Tag: Vivo

Vivo lançon telefonin inteligjent të lojërave IQOO, me 12GB RAM

Vivo lajmëroi telefonin inteligjent IQOO të nën-markës që kishte një memorie masive brenda dhe sigurisht që duket se është një ëndërr e një fansi...

Vivo mund të lëshojë një telefon të palosshëm së shpejti

Para pak ditësh Vivo paralajmëroi telefonin e vet iQOO. Prodhuesi kinez nuk humbet kohë dhe tashmë ia ka prezantuar partnerëve telefonin nga linja e...

Xiaomi i jep më shumë hapsirë skanerit të gjurmëve të gishtave...

Xiaomi ka qenë më i ngadalshëm në miratimin e sensorëve të gjurmëve të gishtave në ekran, sesa disa nga rivalët e saj kinezë, duke...

Vivo Nex Dual Display Edition vjen me dy ekrane dhe tre...

Në fillim të vitit 2018 Vivo Nex u ul me një front pa pothuajse bezel dhe një skaner të gjurmëve të gishtave në ekran,...

Vivo launcon Y83

vivo ka nisur Y83 në Indi, telefonin që lansoi në Kinë javën e kaluar. Y83 ka çmim në INR 14,990 (225 $) dhe do...

Kamera e dyfishtë për selfie.

Pasi publikoi në nëntor të vitit të kaluar modelin V5, prodhuesi kinezi i smartfonëve Vivo është gati të lançojë këtë muaj versionin Plus të...

MOST POPULAR

LIFESTYLE