6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags TV

Tag: TV

Studiuesit: Koha e kaluar me tepri përpara ekranit, jo dhe aq...

Një studim i Oksfordit, tregon se pasojat e ndikimit që ajo mund të ketë te mirëqenia mendore e të miturve nuk janë edhe aq...

A janë ekranet me të vërtetë duke shkatërruar trurin e të...

Është e pamundur të jesh një prind i përsosur, megjithatë vështirë se provon. Një gjë që ka shumë prindër të ndjehen vazhdimisht fajtorë është...

LG do të shesë televizora të lëvizshëm me teknologjinë OLED në...

LG Electronics planifikon të fillojë shitjen e TV-ve të mëdha vitin e ardhshëm që mund të mbështetet dhe të hiqet si një poster, thelbi...

Lord of The Rings do të kthehet në serial falë Amazon

Amazon ka dhënë dritën jeshile për një serial televiziv të bazuar në sagën “The Lord of the Rings”. Mësohet se Amazon ka paguar plot 250...

Apple TV 4K nuk ka mjaftueshëm fuqi për të shkarkuar në...

Televizioni 4K i Apple është pritur pozitivisht nga përdoruesit pas daljes së tij në treg, pasi që ai posedon mundësinë e shikimit të filmave...

Apple shfaq televizor 4K

Kompania Apple dje ka prezantuar edhe gjeneratën më të re të Apple TV, e cila do të ketë mbështetje për videot me rezolucion 4K dhe...

MOST POPULAR

LIFESTYLE