16 C
Tirana
Tuesday, February 18, 2020
Home Tags Skuter elektrik

Tag: skuter elektrik

Gjermania synon të autorizojë futjen në rrugët e saj të skuterave...

Qeveria Gjermane shtoi të mërkurën mjetet me motor elektrik që nuk kanë ndenjëse dhe të monociklave në listën e mjeteve të autorizuara që qarkullojnë,...

BMW prezanton skuterin elektrik X2City

Gjiganti gjerman BMW nuk prodhon vetëm makina, por ka një emër të njohur edhe në botën e motoçikletave, ndërsa tani ka hyrë edhe në...

MOST POPULAR

LIFESTYLE