1 C
Tirana
Monday, January 20, 2020
Home Tags Samsung

Tag: Samsung

Prodhimi masiv i Galaxy S10 ka filluar

Samsung Galaxy S10 do të njoftohet zyrtarisht më 20 shkurt. Kjo do të thotë se në bazë të modeleve të lansimit të Samsung në...

Memoria 1TB/ Samsung erdhi me konfirmimin për njërin nga modelet Galaxy...

Kompania njoftoi procesorin e parë të industrisë prej 1TB, me Universal Flash Store për telefona. Kjodo të thotë, se tani mund të ofrojë 1TB...

Produkti me i ri i Samsung / Ja cilat jan tre...

Gjiganti koreano-jugor i teknologjisë, Samsung ka konfirmuar datën kur do të sjellë prurjet më të reja. Kompania do ta mbajë eventin e prezantimin të...

Ende nuk kemi asnjë ide se si duket Galaxy S10

Koncepti i mrekullueshëm i Galaxy S10 tregon një telefon që ruan dizajnin e përgjithshëm të Infinity Display që Samsung është bërë i njohur, por...

Samsung bashkohet me luftën serioze të lojrave kompjuterike

Samsung zakonisht nuk është emri i parë që ju mendoni kur mendoni të luani  "lojra në laptopë ". Por në CES 2019, kompania njoftoi...

Apple bie në marrëveshje me Samsung për të shpërndarë shfaqjet e...

Samsung Electronics tha të dielën se do të shtojë një aplikacion në televizorët e tij të mençur në muajt e ardhshëm për t'i lejuar...

Ja sesi mund të merrni 2 produkte të markes Samsung me...

Nëse blini një QLED TV që është përfshirë në marrëveshjen promovuese qoftë në internet ose në dyqan, mund të kërkoni një smartphone Galaxy në...

Samsung po punon për të sjellë ekranin holografik

Samsung po planifikon diçka seriozisht mbresëlënëse për celularin e saj të gjeneratës së ardhshme Galaxy, nëse patentat e fundit të paraqitura nga kompania koreano-jugore...

Zbulohen disa nga specifikat e Galaxy S10

Një pasojë e thashethemeve që rrethojnë Galaxy S10 nënkupton se ka pak sekrete që do të zbulohen për smartphone-in e parashikuar të Samsung. Sidoqoftë, një...

Samsung përmirëson Notebook 9 Pen

Samsung po e merr kryesimin duke u përgatitur për produkte të reja, duke filluar me një version të përditësuar të laptopit "Notebook 9 Pen",...

Hypebeasts kritikon Samsung duke thënë se po bashkëpunon me markë të...

Samsung është duke u kritikuar nga hypebeasts kudo pasi pretendoi të jetë duke bashkëpunuar me Supreme. Samsung është në të vërtetë duke bashkëpunuar me...

Samsung Galaxy Watch: Gjithçka që duhet të dini

Një nga veçoritë e pamjes së Galaxy Watch është lëvizja tingëlluese dhe zilja e gjilpërës - një rikthim i orëve analoge, është vetëm një...

Google do të hapë projektin Fi për iPhone, Samsung dhe OnePlus

Shërbimi i lëvizshëm Google Project Fi thuhet se do të rritet nga një zgjerim i madh i telefonave inteligjentë të pajtueshëm këtë javë. Fi...

Galaxy S10 i ardhshëm i Samsung do të jetë telefoni i...

Lajmi më i fundit erdhi nga Forumi OLED i Samsung, i mbajtur në Kinë më parë këtë muaj që sugjeron se firma koreane do...

MOST POPULAR

LIFESTYLE