4 C
Tirana
Monday, January 20, 2020
Home Tags Samsung

Tag: Samsung

Samsung paraqet linjën e re të smartfonëve në Tiranë

Një dekadë pas lançimit të të parit Galaxy S, Samsung solli linjën e re të smartfonëve – Galaxy S10 në Shqipëri. Vetëm pak ditë...

Ja sa do të kushtojë celulari i ri Galaxy Fold

Samsung ka ofruar një opsion të ri për celularin e ri me kapak që do nxjerrë në treg. Një video katër minutëshe tregon të...

Samsung ka dy telefona të ri të palosshëm në zhvillim

Kjo nuk duhet të befasojë askënd pasi Samsung po e çon biznesin e tyre mobil në një drejtim të ri me Galaxy Fold. Kishte...

Galaxy S10 është cilësuar si telefoni me ekranin më të mirë

Samsung Galaxy S10 është një telefon shumë i fortë me shumë karakteristika të përparuara. Por një gjë që është veçanërisht e vështirë për t’u testuar...

Galaxy S10 + ka kamerën frontale më të mirë

Telefoni u prezantua vetëm dy ditë më parë, por Samsung Galaxy S10 Plus tashmë është duke fituar pikë të larta për fuqinë e fotografimit...

10 gjëra çfarë duhet të dini sot në teknologji

Samsung prezanton telefonin me ekran me palosje. Galaxy Fold kushton 1,980 dollarë dhe del në shitje më 26 Prill. Samsung prezantoi Galaxy S10 dhe S10...

Së shpejti pritet të dalë në treg smartphone me ekran të...

Kompania “Samsung” publikoi një smartphone me ekran të përthyeshëm që quhet “Galaxy Fold” që do të shitet nga 26 prilli me vlerën e 1...

Samsung prezanton orën inteligjente Galaxy Watch Active

Samsung zyrtarisht prezantoi ditën e djeshme krahas Galaxy S10 dhe Galaxy Fold, veshjet e reja elektronike ku përfshihet edhe një orë inteligjente si Galaxy...

Gjiganti koreano-jugor i teknologjisë prezanton më në fund gjeneratën e re...

Deri më tani në eventin “Unpacked” janë prezantuar Galaxy S10 dhe S10 plus. Ashtu siç pritej, pajisjet e reja të Samsung vijnë të pajisura me...

Samsung do të prodhojë covera të rinj për galaxy S10

Pothuajse çdo kompani në botë që ka të bëjë me aksesorë mobilë të paktën do të prodhojë një cover për Galaxy S10 por vetë...

SAMSUNG FILLON TË MARRË REZERVIME PËR GALAXY S10

Kanë ngelur vetëm pak ditë nga debutimi i Galaxy S10-ës dhe detajet e telefonit janë zbuluar thuajse plotësisht. Ndërsa Samsung ka provuar se nuk mund...

Samsung lançon pa dashje kufjet ‘Wi-Fi’

Në prag të daljes së Galaxy S10 në treg, është zbuluar edhe një risi nga Samsung. Një video promocionale mund të ketë lansuar pa dashje...

Lapsi S-Pen i Galaxy Note do të përdoret edhe si kamër

Galaxy Note 9 solli një funksionalitet të ri me lapsin S Pen. Përdoruesit mund të shfrytëzonin lapsin Stylus për të kapur foto në distancë...

Samsung do të zbulojë pasuesin e orës së mençur Gear Sport...

Samsung do të zbulojë pajisjet Galaxy S10 në ngjarjen Unpacked më 20 shkurt, por pritet gjithashtu të njoftohet edhe një pasues i orës së...

MOST POPULAR

LIFESTYLE