25 C
Tirana
Wednesday, October 23, 2019
Home Tags Samsung

Tag: Samsung

Note 10 do të jetë dy herë më i shpejtë se...

Dëshmia se Note 10 do të përdorë magazinimin super të shpejtë UFS 3.0 vjen me mirësjelljen e Gala Folder, e cila është testuar nga...

Problem serioz për ekranin e telefonit të palosshëm të Samsung

Samsung tha se kishte marrë “disa raporte” për dëmtimin e ekranit kryesor dhe do të “inspektojë tërësisht këto njësi personalisht për të përcaktuar shkakun...

Samsung do të ofrojë 4 modele të Galaxy Note 10

Sipas raportit të fundit të SamMobile, linja Galaxy Note 10 do të përbëhet nga dy variante kryesore me numrat e modelit SM-N970 dhe SM-N975. Përtej...

Smartphon-i ri Galaxy A80 është dizajnuar në mënyrë unike

Ndërsa imazhet dhe GIF janë treguese, të shohësh kamerën rrotulluese të telefonit në veprim përmes videove është edhe më mirë. Sa i përket specifikave, Galaxy...

Samsung po përgatitet për serinë e rradhës Galaxy Note

Së fundmi, DBS Designing ka shpërndarë një video konceptuale në YouTube me anë të të cilës shpjegon sesi mund të duket seria e radhës...

Samsung vëteton se Galaxy Fold paloset pa problem

Mangësitë në palosje dhe kthimi në gjendje normale, si dhe mundësia e punimit në ekranin e palosshëm nga Samsung, kanë qenë disa prej çështjeve...

Smartfonët Galaxy S10 kanë një problem serioz me baterinë

Edhe pse sapo kanë dalë në treg dhe janë teknologjia e fundit e sjellë nga Samsung, blerësit po ankohen për serinë Galaxy S10. Sipas disa...

Disa arsye pse çmimet e telefonave po rriten dita ditës sidomos...

E para është e thjeshtë. Në SHBA flagshipët kushtonin 200 dollarë si pjesë e një kontrate ndërsa kostoja reale fshihej në tarifa mujore. Tashmë që...

Samsung do të lançoj telefonin e ri Galaxy, më 10 prill

Samsung do të njoftojë një telefon të ri Galaxy më 10 prill 2019 dhe kompania tashmë ka lançuar një promo-video për një ngjarje për...

Motorola mund të punojë në një telefon që mundësohet nga procesori...

Samsung ka procesorët e vet në formën e linjës Exynos. Megjithatë,  Exynos kanë qenë ekskluzive për pajisjet Samsung, por nëse referencat e fundit duhet të...

Samsung Galaxy S10, pajisjet kanë një problem

Sidoqoftë, në vend që të flasin për veçoritë e reja të Samsung Galaxy S10,  shumë përdorues janë të shqetësuar për një dritë të vogël...

Telekom Albania, prezanton Samsung Galaxy S10

Me blerjen e një smartphone galaxy S10e, S10, S10 + në dyqanet Telekom ju do të përfitoni 5GB dhuratë çdo muaj, për një vit. Telekom...

Galaxy S10 theu rekordin e para-porosive të Samsung në Mbretërinë e...

Samsung Galaxy S10 po arrin shumë suksese në shitje dhe telefoni u lançua vetëm të premten. Pas lajmit të mëhershëm që Galaxy S10 theu...

Samsung pritet të shes nga 40 deri në 45 milionë pajisje...

Sipas një raporti të së martës, regjistrimet për pajisjet Samsung Galaxy S10 në Korenë e Jugut kanë rënë, së bashku me shitjet e pajisjeve...

MOST POPULAR

LIFESTYLE