6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Samsung Galaxy

Tag: Samsung Galaxy

Smartphon-i ri Galaxy A80 është dizajnuar në mënyrë unike

Ndërsa imazhet dhe GIF janë treguese, të shohësh kamerën rrotulluese të telefonit në veprim përmes videove është edhe më mirë. Sa i përket specifikave, Galaxy...

Samsung vëteton se Galaxy Fold paloset pa problem

Mangësitë në palosje dhe kthimi në gjendje normale, si dhe mundësia e punimit në ekranin e palosshëm nga Samsung, kanë qenë disa prej çështjeve...

Samsung do të lançoj telefonin e ri Galaxy, më 10 prill

Samsung do të njoftojë një telefon të ri Galaxy më 10 prill 2019 dhe kompania tashmë ka lançuar një promo-video për një ngjarje për...

Samsung pritet të shes nga 40 deri në 45 milionë pajisje...

Sipas një raporti të së martës, regjistrimet për pajisjet Samsung Galaxy S10 në Korenë e Jugut kanë rënë, së bashku me shitjet e pajisjeve...

Prezantohen Samsung Galaxy A6 (2018) dhe A6+ (2018)

Çmimi europian i Samsung Galaxy A6 (2018) dhe Galaxy A6 + (2018) është zbuluar. Galaxy A6 (2018) ka çmim prej € 309, ndërsa Galaxy...

Galaxy S8 dhe S8 + ndryshe nga paraardhësit e tyre, ngadalësohen...

Sipas një hulumtuesi të sigurisë nga Koreja, shitjet e Galaxy S8 dhe S8 + po fillojnë të ngadalësohen. Dyshja thuhet se ka shitur rreth...

Ashtu si galaxy C10 dhe C7 do të ketë kamera të...

Telefoni i ardhshëm Samsung Galaxy C10 pritet të jetë pajisja e parë e kompanisë jugkoreane me dy kamera nga prapa, por përfundimisht ajo nuk...

Galaxy C10 pritet të vij me kamera të dyfishtë

Raportet më të reja tregojnë se Samsung në një të ardhme të afërt do të nisë prodhimin e Galaxy C10, i cili do të...

Samsung Galaxy Note 7R nuk do të vonohet, pritet rreth fundit...

Pas tërheqjes nga tregu të një numri të madh të telefonave Galaxy Note 7, Samsung ka vendosur të rregullojë problemin me baterinë në këto...

Bixby, asistenti në telefonat Android tashmë është zyrtarizuar

Kur telefonat Galaxy S8 dhe S8 Plus ishin prezantuar muajin e kaluar në Korenë Jugore, ata nuk kishin pasur versionin e plotë të asistentit...

MOST POPULAR

LIFESTYLE