6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Samsung Galaxy A

Tag: Samsung Galaxy A

Smartphon-i ri Galaxy A80 është dizajnuar në mënyrë unike

Ndërsa imazhet dhe GIF janë treguese, të shohësh kamerën rrotulluese të telefonit në veprim përmes videove është edhe më mirë. Sa i përket specifikave, Galaxy...

MOST POPULAR

LIFESTYLE