16 C
Tirana
Tuesday, February 18, 2020
Home Tags RED

Tag: RED

Kompania RED ka vendosur të nxjerrë në shitje versionin prej titaniumi...

Kompania kishte premtuar një variant në 2017-ën kur lançoi telefonin dhe tashmë ka filluar të marrë porositë e versionit prej titaniumi prej 1,595 dollarësh. Kur...

RED tha se do të nxjerrë telefonat holografik, ja se si...

Pak muaj më parë, RED kompania e prodhimit të aparateve fotografikë dhe kamerave me rezolucion të lartë bëri njoftimin surprizë se ishte duke punuar...

MOST POPULAR

LIFESTYLE