6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Panasonic P95

Tag: Panasonic P95

Prezantohet smartphone ekonomik Panasonic P95

Java e re sapo filloi të shpaloset dhe ne tashmë kemi një njoftim per nje telefon të ri, që vjen nga Panasonic India. Kompania...

MOST POPULAR

LIFESTYLE