6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Oukitel

Tag: Oukitel

Oukitel K10000 Pro është telefoni me batëri më të fuqishme të...

Seria K e popullarizuar e telefonave sapo është bërë me anëtarin e saj më të ri. K10000 Pro është telefoni, i cili vjen me bateri...

Oukitel po sjell në treg baterinë 10.000mAh

Prodhuesi kinez i telefonave, Oukitel planifikon që në muajin qershor të prezantojë telefonin e ri, i cili do të jetë i njohur për shkak...

Oukitel sjell telefonin U22 me 4 kamera

Kompania Oukitel do të sjellë gjatë këtij muaji U22, telefoni i parë në botë me katër kamera. Oukitel në këtë mënyrë do të lançojë për...

I pathyeshëm dhe i lirë – C5 Pro

Kompania kineze Oukitel, ashtu siç kishte premtuar, ka lansuar smartfonin e saj të ri me dy SIM kartela, C5 Pro. Oukitel C5 Pro vjen...

MOST POPULAR

LIFESTYLE