16 C
Tirana
Tuesday, February 18, 2020
Home Tags Motorola

Tag: Motorola

Motorola Razr duket e vendosur për të konkurruar me Samsung Galaxy...

Është ende e paqartë nëse Razr Motorola do të jetë një telefon 5G apo jo, megjithatë thashethemet aktualisht thonë se do të sjell dy...

Motorola mund të punojë në një telefon që mundësohet nga procesori...

Samsung ka procesorët e vet në formën e linjës Exynos. Megjithatë,  Exynos kanë qenë ekskluzive për pajisjet Samsung, por nëse referencat e fundit duhet të...

Motorola pritet të rikthejë telefonin ikonik Razr

Kjo kompani konfirmoi se këtë verë ka në plan që të sjellë një version të ri të telefonit të saj palosës, por me “touchscreen”. Mediat e...

Përdoruesit e Lenovo dhe Motorola janë në rrezik të mashtrimit

Britanikët që kanë blerë laptopë Lenovo ose smartphones Motorola janë në rrezik mashtrimi pas kartës së kreditit të klientit dhe informacioni personal është zbuluar...

HTC do të jetë ai që do të sjell telefonin Andorid...

Google duket se po planifikon një strategji agresive për Android One. Pasi Xiaomi zyrtarizoi modelin e tij Android One, pati raportime se Motorola po përgatit...

Moto G5S dhe Moto G5S Plus do të kushtojne diku tek...

Roland Quandt ka zbuluar informacionin e ri mbi çmimet evropiane të Moto G5S dhe Moto G5S Plus. Sipas një cicërime të tij, modeli më...

Motorola Z2 Force Edition do të kushtojë 299 dollarë dhe do...

Motorola më në fund ka prezantuar Moto Z2 Force Edition. Telefoni është gati për para-porosi në SHBA duke filluar sot nga të gjithë operatorët...

Motorola Moto X4 shfaqet në GFXBench me modelin XT1789

Një model jozyrtar i telefonit nga Motorola sapo është shfaqur në GFXBench me numrin e modelit XT1789. Supozimi logjik është se ky është Motorola Moto...

Motorola në 25 korrik pritet të nxjerr një tjetër telefon

Në ngjarjen e 25 korrikut, Motorola mund të ketë një tjetër model për të shfaqur bashkë me Z2 Force dhe X4 – G5S Plus....

Motorola X4 del në 30 qershor dhe pritet të kushtojë 325$

Ne tashmë e dimë se Motorola Moto X (2017) do të mbërrijë si Moto X4. Specifikat kryesore të pajisjes kanë rrjedhur gjithashtu dhe tani,...

Motorola përveç Moto Z2 do të sjelli dhe Moto G5S

Motorola po punon me intensitet për të publikuar një numër të madh telefonash këtë vit. Telefonat Moto Z2 dhe Moto Z2 Play ishin objekt i...

Motorola pritet të lançoj modelin e ri, Moto X4

Linja e telefonave të mençur të kompanisë Motorola së shpejti pritet të bëhet edhe me një model të ri. Derisa tash për tash është e...

Zbulohet telefoni i ri i Motorola

Motorola, e cila tani është në pronësi të Lenovo, nuk e ka “ngritur flamurin” në kongresin botëror të telefonave muajin e kaluar në Barcelonë,...

Alexa – Asistenti dixhital i Motorola-s.

Jon Kirk, përfaqësuesi i “Amazon”, doli në skenë për të bërë një prezantim të shkurtër të konceptit me anë të një videoje, në të...

MOST POPULAR

LIFESTYLE