6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Lenovo

Tag: Lenovo

Motorola Razr duket e vendosur për të konkurruar me Samsung Galaxy...

Është ende e paqartë nëse Razr Motorola do të jetë një telefon 5G apo jo, megjithatë thashethemet aktualisht thonë se do të sjell dy...

Motorola mund të punojë në një telefon që mundësohet nga procesori...

Samsung ka procesorët e vet në formën e linjës Exynos. Megjithatë,  Exynos kanë qenë ekskluzive për pajisjet Samsung, por nëse referencat e fundit duhet të...

Motorola pritet të rikthejë telefonin ikonik Razr

Kjo kompani konfirmoi se këtë verë ka në plan që të sjellë një version të ri të telefonit të saj palosës, por me “touchscreen”. Mediat e...

Përdoruesit e Lenovo dhe Motorola janë në rrezik të mashtrimit

Britanikët që kanë blerë laptopë Lenovo ose smartphones Motorola janë në rrezik mashtrimi pas kartës së kreditit të klientit dhe informacioni personal është zbuluar...

Këto janë specifikat e tabletëve të rinj Android nga Lenovo

Lenovo prezantoi të Premten katër tabletë të rinj Android nën linjën e saj Tab 4. Tab 4 8, Tab 4 8 Plus, Tab 4 10...

Si të gjithë dhe Lenovo lançon Home Assistant

Ndërsa dëgjueset e para të Lenovo’s ishin paralajmëruar në fillim të CES 2017, kompania tashmë ka njoftuar për lansimin e versionit të ri të...

Lenovo Tab 4 tani ju jep mundësi për ta porositur

Ashtu sikurse Asus, edhe kompania Lenovo është gjithashtu njëra nga disa prodhues Android e cila ende është duke investuar në tabletët dhe e cila...

Lenovo konfirmon punimet në edicionin e limituar të Anniversary ThinkPad

Kompania Lenovo këtyre ditëve ka konfirmuar pohimet se po punon në edicioni e limituar të laptopit Anniversary ThinkPad, me të cilin do të kremtojë...

Lenovo Moto E4 Plus do të kushtojë vetëm 179$

Lenovo prezantoi zyrtarisht modelet e reja fillestare të serisë Moto: E4 he E4 Plus. Dy telefonët janë edhe më bazikë e më buxhetorë sesa...

Moto Z2 Play nga Lenovo do të ketë bateri 3,000mAh

Ne tashmë e dimë se pasuesi i Motorola Moto Z Play po vjen. Ka pasur gjithashtu raporte se pajisja do të paketojë një bateri...

Google sjell projektin Tango këtë verë

Në fillim të vitit në panairin CES 2017 ekipi nga Asus prezantoi telefonin ASUS ZenFone AR. Interesant është fakti se bëhet fjalë për telefonin Project...

Lenovo Yoga 720, një laptop super profesional

Me modelin bazë që fillon nga 1,099 dollar, Yoga 720 ofron gjeneratën e 7-të Intel Kaby Lake dhe 16GB RAM DDR4. Në aspektin e...

Lenovo lançon YogaBook A12

Ky tablet vjen më shumë ndryshime në dizajn dhe performancë. Ndryshime janë bërë edhe në tastierën e cila ka përbërje softuerike të inteligjencës artificiale...

MOST POPULAR

LIFESTYLE