6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags Laptop

Tag: laptop

Studiuesit: Koha e kaluar me tepri përpara ekranit, jo dhe aq...

Një studim i Oksfordit, tregon se pasojat e ndikimit që ajo mund të ketë te mirëqenia mendore e të miturve nuk janë edhe aq...

HP prezanton dy laptopa të tjerë 1040 G4 dhe x360 1020...

Kompania HP ka bërë të ditur se do të sjellë dy modele të reja në treg. Laptopat e ri EliteBook janë modelet 1040 G4 dhe...

Asus prodhon laptopin më të hollë në botë

Kompania Asus sapo ka prezantuar laptopin e saj më të ri raporton Yahoo Tech. Quhet ‘ZenBook Flip S’ dhe është laptopi më i hollë në botë,...

MOST POPULAR

LIFESTYLE