6 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Home Tags IPhone 8

Tag: iPhone 8

iPhone 8 do të kushtojë 999 dollarë vetëm për 64 GB

Kompania Apple po përgatitet që më 12 shtator të prezantojë pajisjen e shumëpritur, por njëherësh edhe iPhone më të shtrenjtë deri më tash. Informacionet, të...

12 Shtator, dita kur iPhone 8 do të prezantohet

Apple dërgoi ditën e sotme ftesat e evenimentit tradicional të Shtatorit i cili do të mbahet në datën 12 të këtij muaji. Gjatë aktivitetit pritet...

Priten ndryshime të mëdha në iPhone 8

Me se duket iPhone 8 do të ketë ndryshime drastike.iPhone 8 tani do të ketë një logo që shndrit dhe një ekran shumë të vogël...

iPhone Edition do të jetë versioni premium i iPhone 8

Sipas një spekullimi që vjen nga blogu japonez, Mac Otakara, Apple është duke planifikuar të lançoj një version premium të iPhone 8 që do...

iPhone 8 do të jetë pa Touch ID?

Analisti Endi Hargrivs nga kompania Pacific Crest Securities mendon se është i mundshëm paraqitja e telefonit iPhone 8 pa funksionin Touch ID. Një gjë e...

Dalin spekulimet sesi do të duket iPhone 8

Spekulimet në lidhje me iPhone 8 kohëve të fundit janë mjaftë kontradiktore. Në raportet e mëhershme thuhej se pjesa e përparme e iPhone 8 do...
iPhone8

“Apple”, po përgatitet mirë për “iPhone 8”

Edhe pse kur vjen fjala për shitjen e telefonave “smart”, “Apple” dhe “Samsung” janë rivalë të hershëm, kur bëhet fjalë për furnizimin me ekrane,...

Dedikim për Steve Jobs – Ndoshta telefoni më i mirë i...

Ky model iPhone i dedikohet vetë Stiv Jobs, madje mendohet të jetë telefoni më i mirë i vitit 2017-2018. Madhësia e këtij modeli është e...

iPhone 8 – Shumë i shtrenjtë

Sipas disa raporteve, iPhone 8 do të jetë shumë më ndryshe nga celularët e tjerë të Apple, duke pësuar një ndryshim të madh. Dhe tani,...

MOST POPULAR

LIFESTYLE