4 C
Tirana
Monday, January 20, 2020
Home Tags Galaxy Note

Tag: Galaxy Note

Note 10 do të jetë dy herë më i shpejtë se...

Dëshmia se Note 10 do të përdorë magazinimin super të shpejtë UFS 3.0 vjen me mirësjelljen e Gala Folder, e cila është testuar nga...

Samsung do të ofrojë 4 modele të Galaxy Note 10

Sipas raportit të fundit të SamMobile, linja Galaxy Note 10 do të përbëhet nga dy variante kryesore me numrat e modelit SM-N970 dhe SM-N975. Përtej...

Samsung po përgatitet për serinë e rradhës Galaxy Note

Së fundmi, DBS Designing ka shpërndarë një video konceptuale në YouTube me anë të të cilës shpjegon sesi mund të duket seria e radhës...

Lapsi S-Pen i Galaxy Note do të përdoret edhe si kamër

Galaxy Note 9 solli një funksionalitet të ri me lapsin S Pen. Përdoruesit mund të shfrytëzonin lapsin Stylus për të kapur foto në distancë...

Samsung surprizon, ka plane për një Galaxy Note të palosshëm

Samsung po synon të lançojë një version të palosshëm të Galaxy Note vitin e ardhshëm ka thënë së fundmi presidenti i Samsung Mobile, Dong...

Galaxy Note 7, do të vijë me metale të ricikluara

Samsung ka në plan të marë 157 ton metale të rralla, mes të cilave ar, argjend, bakër dhe kobalt, nga riciklimi i Galaxy Note...

Galaxy Note FE vjen në treg më 7 korrik

Samsung Galaxy Note7 kishte probleme të mëdha pas publikimit, kështu që kompania vendosi ta tërheqë tabletin nga tregu. Megjithatë, Samsung rregulloi pajisjen, e cila së...

Lumia 950 XL pritet si telefoni më i mirë i kompanisë...

Telefonat Lumia 950 dhe 950 XL, të prezantuar nga ana e Microsoft në tetor 2015, shihen si telefonat më të mirë të kompanisë. Megjithatë, të...

MOST POPULAR

LIFESTYLE