4 C
Tirana
Monday, January 20, 2020
Home Tags Bugatti

Tag: Bugatti

Bugatti Royale do të kthehet në një limuzinë super luksoze

Makinën super luksoze, nuk pritet ta shohim para vitit 2023 Ka një kohë që Bugatti po bëhet gati, ta lançojë një model të ri me...

Bugatti prezanton makinën më të shtrenjtë e të gjitha kohrave

Bugatti La Voiture Noire kategorizohet si "makina e fundit GT" dhe bazohet në versionin standard të Bugatti Chiron. Në përputhje me emrin e tij, makina...

Bugatti Divo është këtu

Bugatti ka zbuluar hipermakinen e saj të fundit, Divo. Duke pasur parasysh se është modeli më i fundit, mund të mendoni se Divo do...

Bugatti tashmë kërkon të zotërojë edhe detin

Marka franceze që prodhon hiperveturën “Chiron” me 1 500 kuaj fuqi dhe që kushton 2,5 milionë euro ka njoftuar se do të zhvillojë një...

MOST POPULAR

LIFESTYLE