16 C
Tirana
Tuesday, February 18, 2020
Home Tags Auto

Tag: auto

Publikohen fotografi të Golf 8

Në Google, vështirë që mund të gjeni ndonjë imazh të Volkswagen Golf.Duket sikur kjo do të jetë një histori e ngjashme edhe me gjeneratën...

Tesla humb 702 milion dollarë

Tesla shiti 31 për qind më pak automjete Q1 në 2019 në krahasim me përbindëshin Q4 2018.Ishte 40 për qind më pak para në...

Ekspozohen në Tiranë automjetet e restauruara

Stili i tyre deri më sot ka qenë pasion i kushtueshëm i koleksionistëve, ndërsa tanimë një projekt i quajtur Retro, koleksioni shqiptar, i promovon...

Kto janë risitë që transformuan jetët tona

Në kohën tonë, sfida paraqitet në ekonomizimin e energjisë dhe mbrojtjen e resurseve natyrore. Prej shekujsh pishtarët dhe qirinjtë e ndezur ia kanë lënë...

Nga 1 janari i vitit 2019 nuk do të lejohet importimi...

Duke nisur nga data 1 janar 2019, në Shqipëri do të ndalohet importi i makinave të përdorura mbi 10 vjet prodhim. Sipas ministrit të...

Plani i prodhimit të Jeep përfshin10 modele hibride dhe katër automjete...

CEO i Jeep Mike Manley ka njoftuar në kompaninë mëmë se brenda pesë viteve, specialist i SUV do të ofrojë 10 hibrid dhe katër...

MOST POPULAR

LIFESTYLE